PŘIDEJ SE

Baví tě filmy a kultura? Chceš školu zažít i jinak než v lavici a získat zkušenosti v oblasti marketingu, PR nebo managementu?

Studentům nabízíme možnost přímo se podílet na organizaci filmového klubu, čímž mohou získat zkušenosti s organizováním eventů a offline i online propagací a také mohou rozvíjet své manažerské a komunikační dovednosti.

Koho hledáme ?

Udržování vztahů a pravidelná komunikace s partnery a sponzory, správa sociálních sítí, komunikace s fanoušky, vytváření obsahu na sociální sítě a web, copywriting.
Produkční má na starosti veškerou organizaci, aby promítaní a eventy proběhly bez zádrhelů. A taky je to občasný location-scout.
Lidé s fantazií, kteří nás udělají jestě víc vizuálně přítažlivými.
Tato důležitá práce obnáší aktivity k zajištění finanční udržitelnosti klubu (vedení účetníctví, daňové přiznání, fakturace, psaní grantů).
Provozní jsou neméně důležitý. Tyto organizovaní tvorové s byznys duší by měli ovládat základní právní aspekty provozu neziskové organizace a uzavírání smluv.
Někdo, kdo ví, jak funguje internet a jak je možné, že se dostane do počítače. Tak ten má na starosti všechno kolem webu a mailu a veškerých technických náležitostí.

© Spoiler - Filmový klub 2019